Нова версія приладу для вимірювання якісних параметрів молока і молочних продуктів - АКМ-98

У вересні 2008 року українські та болгарські фахівці закінчили спільну роботу з модернізації вимірювальних приладів, призначених для визначення якісних параметрів молока і молочних продуктів.

Прилад АКМ-98 представлений в трьох модифікаціях:

  • Перша модифікація АКМ-98 Стандарт являє собою «мобільний» модель, або переносний варіант пристрою, що призначений для використання на фермах, пунктах збору молока, а також в приймальних відділеннях молокозаводів. Працює від мережі і від акумулятора. Цей прилад забезпечений одним перистальтичним насосом для мийки, що забезпечує якість промивання приладу і зменшує ймовірність забруднення і виходу з ладу вимірювальної камери. Для його установки і роботи не потрібно ніяких додаткових пристосувань.;
  • Друга модифікація АКМ-98 Лабораторний - це перша лабораторна установка, або прилад, призначений для роботи в лабораторних умовах. Дана модель має два перистальтичних насоса що забезпечують автоматичну мийку аналізатора;
  • Третя модифікація АКМ-98 Станція - це друга лабораторна установка, яка додатково забезпечена друкуючим механізмом, а також спеціальною клавіатурою для введення необхідної інформації про здавачів молока.

Прилади АКМ-98 сертифіковані відповідно до українського законодавства,, зареєстровані а Державному реєстрі засобів вимірювальної техніки за номером У1778-08, мають сертифікат відповідності № UA-М1 \ 2р -2767-2009.

Наші прилади, також як і дорогі зарубіжні аналоги (типу «Мілкоскан»), мають примусову мийку. При цьому вони забезпечені системою, яка після 15 хвилин простою між вимірами примусово переводить прилад в режим промивки, а лабораторні установки, на відміну від «мобільного» модифікації, забезпечені ещеавтоматіческой мийкою. Для цього в цих приладах встановлені додаткові перистальтичні насоси.

Ще одне з головних переваг даних приладів можливість рекалібровкі приладів безпосередньо на місці, у замовника. Тобто, ввівши дані з наявними характеристиками молока, прилад можна легко рекалібровать і відновити його працездатність.

Всі інші, представлені на ринку прилади дають можливість лише коригувати показання.

Всі три різновиди приладів мають три режими виміру (наприклад: вимір сирого, гомогенізоване молока і підсирна сироватка), і всі їх можна рекалібровать для проведення лабораторних аналізів різних видів молочних продуктів, параметри яких цікавлять користувача (сире коров'яче, пастеризоване, гомогенізоване молоко, буйволове молоко , козяче молоко, верблюже молоко, вершки, сироватка, суміші морозива, восстановенное молоко).

Перевагою нашого приладу є можливість вимірювання параметрів молочних продуктів жирністю до 45%, а також те, що точка замерзання приладами АКМ-98 вимірюється через лактозу. Оскільки лактоза - найбільш стабільний параметр в молоці і в разі, якщо в молоці немає ніяких домішок, то найточніше точка замерзання визначається по лактози. Такий метод визначення точки замерзання, як і вакуумний, відповідає міжнародним вимогам СОТ.

Всі типи приладів можуть додатково комплектуватися друкуючими пристроями для роздруківки результатів аналізу.

Корпуси приладів виготовлені з пластику або з нержавіючої сталі, внаслідок цього вони міцні і більш гігієнічні.

Наші прилади прості у використанні і надійні, практично не виходять з ладу, завдяки унікальній системі промивки.

Гарантійний період експлуатації аналізатора - 12 місяців з дня покупки приладу.

Фахівці нашої компанії більше 15 років працюють в області розробок і сервісу аналізаторів молока різних типів. Розробники і виробники намагалися зробити прилад з урахуванням останніх досягнень в області вимірювального приладобудування, але при цьому повністю адаптованими до умов роботи на українських молокозаводах, на основі потреб, зауважень та побажань фахівців молочних підприємств.

Також, у зв'язку з вступом України в СОТ, дуже актуальним залишається питання визначення соматичних клітин в молоці. Для цього ми розробили і пропонуємо Вашій увазі аналізатор концентрації соматичних клітин в молоці АМВ-1-02, зареєстрований в Державному реєстрі засобів вимірювальної техніки за номером У2228-06. Аналізатор призначений для вимірювання умовної в'язкості сирого (незібраного) молока і обчислення концентрації соматичних клітин в сирому (незібраному) молоці по ГОСТ 23453-90 "Молоко. Методи визначення кількості соматичних клітин". Аналізатор може застосовуватися для експресного визначення концентрації соматичних клітин на молочних фермах, в приймальних пунктах збору молока і на підприємствах молочної промисловості при приймання та переробки молока. ТУ У 33.2-14338912.002: 2005 «Аналізатор молока АМВ-1-02. Технічні умови".