Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09: 00-17: 00

Сб: вихідний

Неділя: вихідний

0
Мій кошик

Аналізатор соматичних клітин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше Файли
Відображення:

Стандарти визначення соматичних клітин в молоці
Безпосередньо, соматичні клітини, це наслідок захворювання тварин на мастит. У всьому світі, в тому числі в нашій країні, проблема маститів стоїть на одному з перших місць, що визначають безпеку і санітарно-гігієнічні показники молока. Зміст соматичних клітин - найважливіший непрямий показник здоров'я вимені, так як при запальному процесі в молоці різко збільшується кількість клітин крові, зокрема лейкоцитів і нейтрофілів, які можуть поглинати клітини патогенних мікроорганізмів - збудників маститу і в молочній залозі грають захисну функцію.

Нормальне фонове зміст соматичних клітин в молоці коливається в залежності від віку, періоду лактації, породи та індивідуальних особливостей тварини - від 100 до 500 тис. Соматичних клітин в 1 см3 нормального молока. Наявність в молоці з окремою частки вимені менше 500 тис. В 1 см3 соматичних клітин при відсутності патогенних бактерій свідчить про нормальну секреції, при наявності патогенів - про прихованої інфекції вимені.

Зміст соматичних клітин в молоці вищого гатунку не повинно перевищувати 4 * 105 клітин в 1 см3 (400 тис. Колоній клітин), а в молоці першого і другого сортів - 1 * 106 клітин в 1 см3. За даним показником сиропрігодності може бути тільки молоко вищого сорту. У технічному регламенті Митного союзу допустима норма вмісту в молоці сиром соматичних клітин - 7,5 * 105 в 1 см3, при цьому для молока сирого, призначеного для виробництва дитячого харчування, сирів і стерилізованого молока, - не більше 5 * 105 клітин в 1 см3 .

Дуже важливо, що вміст соматичних клітин у молоці можна легко і швидко визначити. Для виявлення в заготовляти сировину домішки маститного молока використовуються прямі і непрямі методи, засновані на встановленні кількості соматичних клітин.

До непрямих методів визначення кількості соматичних клітин у молоці відносяться методи їх виявлення при взаємодії з низкою реагентів. В даний час це регламентується ГОСТ Р 54077-2010 "Молоко. Методи визначення кількості соматичних клітин зі зміни в'язкості" і проводиться з використанням діагностичних препаратів типу "Мастопрім" візуальним способом і з застосуванням віскозиметра. Метод заснований на впливі сульфанола - поверхнево-активної речовини, що входить до складу препарату "Мастопрім", - на клітинну оболонку соматичних клітин, що призводить до порушення її цілісності і виходу вмісту клітин в навколишнє середовище. При цьому змінюється в'язкість (консистенція), що фіксується візкозіметром.

Більшість підприємств в даний час використовує віскозиметри для контролю, оскільки вони доступні за ціною і мають конкретні цифрові показники в діапазоні від 9 * 104 до 1,5 * 106 клітин в 1 см3. (Від 90 тис. До 1500 тис. Колоній клітин. У аналізатора АМВ 1-02 цей діапазон трохи ширше, оскільки нижня межа починається з 5 * 104 (50 тис. колоній клітин).

Однак слід враховувати, що на значення віскозиметрів великий вплив робить фальсифікація молока сирого як хімічними речовинами, так і шляхом впливу температурою.

У зв'язку з цим більш точним (і більш дорогим) методом є заснований на принципі флуоресцентної мікроскопії. І аналізатор, який працює за цим методом - Lactoscan SCC

Купити дані аналізатори соматичних клітин можна в нашій компанії ІКФ Агросервіс, оформивши замовлення через Корзину або зв'язавшись з нами за вказаними номерами телефонів.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,