ТОВ «ІКФ Агросервіс» - компанія, що спеціалізується на виробництві портативних аналізаторів якості молока.

У 2008 році фахівцями ТОВ "ІКФ Агросервіс" спільно з болгарськими колегами закінчили роботу з модернізації нової версії вимірювальних приладів АКМ-98, призначених для визначення якісних параметрів молока і молочних продуктів.

Аналізатор молока АКМ-98 призначений для вимірювання масової частки жиру, білка, сухого знежиреного молочного залишку (СОМО) в пробах, приготованих з незібраного, концентрованого (згущеному без цукру) молока, з вершків і сухого молока (далі - проби), температури і температури точки замерзання, щільності (приведеної до 20 ° С) і кислотності проб (рН), а також індикації електролітичної провідності проб, солі, масової частки лактози і доданої води в пробах.
Прилад налаштований на три режими вимірювання молока і молочних продуктів.

Також, компанія ІКФ Агросервіс розробила і виробляє аналізатор соматичних клітин в сирому коров'ячому молоці АМВ-1-02.

Аналізатори застосовується для експрес-визначення показників якості молока і (або) продуктів його переробки на фермах, пунктах приймання молока, підприємствах харчової промисловості, ветеринарних лабораторіях, а також при проведенні науково-дослідних робіт.


Фірма ТОВ "ІКФ АГРОСЕРВІС" здійснює повний комплекс робіт з продажу та сервісного обслуговування аналізаторів молока і молочних продуктів.
У нас Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу по роботі з приладами, а також придбати витратні матеріали, для проведення аналізу молока.


Прилади ПРОЙШЛИ ДЕРЖАВНІ КОНТРОЛЬНІ ВИПРОБУВАННЯ, МАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ, ВНЕСЕНІ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЗАСОБІВ вимірювальної техніки УКРАЇНИ, РОСІЇ, БІЛОРУСІ, УЗБЕКИСТАНУ, КАЗАХСТАНУ.